Další zajímavosti o Johnnym

4. června 2006 v 15:13 | no ty to nejsi |  Johnny
S kým chodil : Winona Ryder, Kate Moss, Jennifer Grey, Sherilyn Fenn, a Lori Anne
Allison
Na co ho ulovila Vanessa: " Na svá záda. Hned jak jsem je spatřil v jednom pařížském hotelu, bylo mi jasné, že jejich majitelku chci. Měla na sobě černé šaty s obrovským výstřihem vzadu, který mě doslova zhypnotizoval. Dodnes to nechápu, ale i já jsem se Vanesse líbil. Za pár měsíců otěhotněla, a tak už jsme spolu zůstali. "
Kde žije : V Provenci, kousek od Riviéry. " Stal se ze mě nudný usedlý chlap. Když jdu nakoupit do nedalekého městečka, každý mě bere jako obyčejného venkovana. Místo nočního řádění v barech si přes den hraji s dětmi na zahradě. Také jsem poprvé od tří let zase začal nosit do postele pyžamo a strašně si to užívám. Alkoholové mejdany jsem ale úplně nezavrhl, šetřím si je pro Hollywood. Ve Francii se těším pověsti zahradníka. Nepovažují mě ale za opravdového vinaře, protože jim moje víno moc nechutná. Z venkova mě nikdo nedostane. Až zestárnu, chci se se svým pivním pupkem rozvalit na verandě a koukat třeba na jezero."
Jak se zbavuje nepřátel : " Když mi někdo leze na nervy, přinutím ho koukat se na moje filmy. "
Co ho v poslední době pobavilo : " Nedávno se mé dcery ptala jedna učitelka ve školce, co dělají její rodiče. Odpověděla, že maminka je zpěvačka a tatínek pirát. "
Co si myslí o Americe : " Amerika je země postavená na hlavu. Přirovnal bych ji ke štěněti pitbula s velkými zuby, které vás dokáže pořádně pokousat. At´ ji moje děti klidně prozkoumávají, užívají si jí a tak dál, ale hlavně at´ včas vypadnou,."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama